Predsjedništvo

Doc.dr sc. med.Aleksandra Dominović-Kovačević
Doc.dr sc. med.Aleksandra Dominović-KovačevićPredsjednik Udruženja
Doc. dr sc. med. Aleksandra Dominović-Kovačević, specijalista neurolog, zaposlena je na Klinici za neurologiju Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske od 1993. god. Načelnik je Klinike za neurologiju. Završila edukaciju iz elektromioneurografije (EMNG), evociranih potencijala (EP) i primjene botulinskog toksina u Institutu za neurologiju u Beogradu. Od 1998. godine je na Kaderi za neurologiju pri Medicinskom fakultetu Univeziteta u Banja Luci.
Mr sc.med. Zoran Vukojević
Mr sc.med. Zoran VukojevićPotpredsjednik Udruženja
Prim.mr sc. med. Zoran Vukojević, specijalista neurolog, zaposlen je na Klinici za neurologiju Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske od 1994.god. Šef je Odjeljenju za neuromišićne bolesti sa opštom neurologijom. Završio je edukaciju iz elektromioneurografije (EMNG) i primjene botulinskog toksina u Institutu za neurologiju u Beogradu. Od 1998. god. je na Kaderi za neurologiju pri Medicinskom fakultetu Univeziteta u Banja Luci.
Prof.dr sc. med. Duško Račić
Prof.dr sc. med. Duško RačićSekretar Udruženja
Prof. dr sc. med. Duško Račić, specijalista neurolog, zaposlen je na Klinici za neurologiju Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske od 1997. god. Završio je edukaciju iz elektroencefalografije (EEG) sa polisomnografijom i transkranijalnog doplera (TCCD).Od 2001. god. je na Katedri za neurologiju pri Medicinskom fakultetu Univeziteta u Banja Luci.

Skupština