Udruženje oboljelih od ALS izražave  veliku zahvalnost svim insttitucijama i ljudima dobre volje koji su pomogli u izradi ovog spota. Sve ovo ne bismo uspjeli da nam ruku humanosti nisu pružili zaposleni RTRS-a predvođeni našim sjajnim režiserom i velikim prijateljem Brankom Lazićem.

Posebnu zahvalnost dugujemo  našem dragom istaknutom članu Udruženja Dr Zoranu Gvozdenu, te menadžmentu JZU Dom zdravlja Banja Luka na čelu sa prof dr Gordanom Tesanović, te zaposlenim u Službi za stomatološku zdravstvenu zaštitu Doma zdravlja BL na učestvovanju u spotu svesrdoj podršci njihovom načelniku.

Udruženje se takođe zahvaljuje Doc.dr sc. med.Aleksandri Dominović-Kovačević, predsjednik Udruženja, kao i Andrei Grozdanić odgovornoj za stratešku organizaciju i kooridnaciju, koje su svojim entuzijazmu omogućile realizaciju ovog projekta.

1 poziv – 1 KM! Humanitarni broj 1412 aktivan je od 1.8.-31.8.2016.

Nekom koga volim potrebna je pomoć!